Çevre, Toplum & Denetim

Dünyada kadın sağlığını geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Kadın sağlığına odaklanarak toplum sağlığına katkı sağlıyoruz.

Şirketimiz; çevre, toplum ve denetim ilkelerimize bağlı olarak yönetilmektedir. Önceliğimiz paydaşlarımıza, işimize ve attığımız tüm adımların merkezinde olan dünyadaki tüm kadınlara odaklanmak.

İlaca erişim

Kadın sağlığını iyileştirmek için durmadan ve yorulmadan çalışıyoruz. Kadınların her türlü ihtiyacına kulak vererek onlara odaklanıyoruz. Amacımız, daha fazla kadının ve ailelerinin ihtiyaç duyduğu desteğe güvenilebilir şekilde erişmesini sağlamak.

Çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık

Çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık, kurumsal kimliğimiz ve yaptığımız her iş için önemlidir. Bu ilkelerimizin sağlıklı bir toplumun yapı taşlarını oluşturduğunun farkındayız. Bu amaçla kurumumuzda ve dünyada cinsiyet eşitliliğini yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Organon olarak politikalarımız ve iş birliklerimiz ile hedeflerimize yönelik ilerleme kaydetmemize yardımcı olan projelere öncelik veriyoruz.

Çevre Yönetim Sistemleri

Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesine göre kadınlar, iklim değişikliğinin etkilerine bağlı olarak riskli durumlarla karşı karşıya kalıyor ve bu etkileri daha fazla yaşıyorlar. Buradan hareketle sağlıklı bir dünya, özellikle kadınlar için daha sağlıklı bir yaşam anlamına geliyor. Keskin ve Delici Aletleri Güvenli Bir Şekilde Yok Etme Planı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Vizyonumuz, misyonumuz ve değerlerimiz

Tüm kadınlar için daha iyi ve daha sağlıklı bir dünya hedefliyoruz.

İlkelerimiz

Kamusal politikamız kadınların çıkarlarını gözetmeyi, halk sağlığını iyileştirmeyi ve ilaca erişimi kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.