Тут задля її здоров’я

Ми прагнемо кращого і здоровішого повсякденного життя для кожної жінки

Чому ми тут

Ми віримо у краще та здоровіше повсякденне життя для кожної жінки. І ми розуміємо, що жінки є основою здоровішого світу. Будучи новою компанією, ми почнемо з того, що прислухаємося до жіночих медичних потреб, великих і малих, що дасть нам змогу розробити методи лікування з урахуванням індивідуальних особливостей – адже ми знаємо, що ми можемо зробити набагато більше для жінок та їх здоров’я.

Дізнайтеся про нас

Наші пріоритетні сфери

Потужною основою нашої діяльності є портфоліо з більш ніж 60 ліків та інших продуктів у різних галузях, включаючи репродуктивне здоров’я, кардіологію, дерматологію, алергологію та лікування астми. І ми пропонуємо ці важливі методи терапії у всьому світі через свою глобальну команду, яка допомагає людям у більш ніж 140 країнах.

Жіноче здоров`я

Ми знаємо, що жінкам потрібен кращий вибір, коли справа стосується захисту їх здоров’я. Наша мета – створити краще та здоровіше повсякденне життя для кожної жінки завдяки нашому портфоліо препаратів, спеціально розроблених для задоволення жіночих потреб.

Біосиміляри

Надаючи доступ до біосимілярів як важливого варіанту лікування, ми прагнемо розширити вибір для більшої кількості пацієнтів, які цього потребують.

Визнані лікарські засоби

Наше портфоліо визнаних ліків має тривалу історію та охоплює важливі терапевтичні галузі, включаючи серцево-судинні, респіраторні та шкірні захворювання, неопіоїдний біль тощо.

Кар`єра

Разом ми працюємо над вирішенням найважливіших для жінок питань охорони здоров'я

Наші співробітники – глобальна багатотисячна спільнота – об’єднані у нашому прагненні краще підтримувати здоров’я жінок у нашій компанії та у всьому світі.

Відносини з інвесторами

Компанія з охорони здоров’я жінок

Ми інвестуємо в інновації, щоб вирішити конкретні медичні потреби жінок та створити додану цінність для наших акціонерів.

Media

Залишайтеся в курсі

Будьте в курсі всіх подій “Органон”, ознайомлюючись з нашими останніми новинами.