Kadın sağlığı için buradayız

Tüm kadınlar için daha iyi ve daha sağlıklı bir dünya hedefliyoruz

Neden buradayız?

Tüm kadınların hayatlarını daha iyi ve daha sağlıklı geçirmesini amaçlıyor ve kadınların, sağlıklı bir dünya için vazgeçilmez olduğunu biliyoruz. Yeni bir şirket olarak, kadınların her türlü sağlık ihtiyaçlarını dinleyip onlara özel tedaviler geliştirerek yola çıkacağız, çünkü kadın ve kadın sağlığı için yapabileceğimiz çok daha fazla şey olduğunu biliyoruz.

Bizi tanıyın

Çalışma alanlarımız

Üreme sağlığı, kalp hastalıkları, dermatoloji, alerji ve astımın da dahil olduğu pek çok alanda 40’tan fazla ürünle hastalara güçlü bir destek sunuyoruz. Uluslararası alanda 140’tan fazla pazarda insanlığa hizmet ediyor, dünyanın dört bir yanında bu önemli tedavileri hastaların hizmetine sunuyoruz.

Kadın sağlığı

Sağlık söz konusu olunca kadınların daha fazla seçeneğe ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Kadınların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış özel ürün portföyümüzle amacımız, kadınlar için daha iyi ve sağlıklı bir dünya yaratmak.

Biyobenzerler

Önemli bir tedavi seçeneği olan biyobenzerlere erişim sağlayarak bu ürünlere ihtiyaç duyan daha çok hastaya daha çok seçenek sunmayı amaçlıyoruz.

Temel tedaviler

Temel tedaviler portföyümüz köklü bir geçmişe sahip olup kardiyovasküler, solunum, dermatoloji ve opioid olmayan ağrı yönetimi gibi pek çok kritik alanı kapsamaktadır.

Kariyer

Kadınların karşılanmamış ihtiyaçlarına çözüm sunmak için birlikte çalışıyoruz.

Dünyanın birçok noktasında binlerce kişiden oluşan çalışanlarımız, kadınların sağlığını iyileştirmek için çalışıyor.

Yatırımcı ilişkileri

Kadın odaklı bir sağlık şirketi

Kadınların farklı alanlardaki sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için yeniliklere yatırım yapıyor ve paydaşlarımıza değer veriyoruz.

Medya

Gelişmeleri takip edin

En son haberlerimize göz atarak Organon'daki gelişmeleri takip edin.