Різноманітність, справедливість та інклюзивність

Сутність нашої компанії

Ми всі є частиною єдиної спільноти

Щоб стати частиною тих змін, які ми хочемо бачити у світі, ми всіляко спонукаємо різноманітність всередині компанії. Різноманітність є важливим елементом всього, що ми робимо – від команд, які ми наймаємо, до людей, яким ми пропонуємо наші ліки. Ми віримо, що коли ми відзначаємо унікальні точки зору та походження, ми можемо виконати нашу місію щодо покращення жіночого здоров’я у всьому світі.

Кар’єра

Процвітання як особистості, так і компанії

Ми створюємо культуру, де наші співробітники відчувають свою приналежність. Усі ми тут впливаємо на те, ким ми є, що робимо і яких принципів дотримуємося як компанія.

Кар’єра

Групи працівників за інтересами

Наші групи працівників за інтересами – це команди, що управляються співробітниками та пропагують різноманітні та інклюзивні робочі місця. Кожну групу об’єднує спільний інтерес чи спільна характеристика: стать, етнічна приналежність, релігійна приналежність, спосіб життя чи інтереси.

Гендерний паритет згори до низу

Ми залучаємо надзвичайно різноманітну команду для керівництва нашою компанією, що перевищує галузеві стандарти стосовно представленості жінок. У нашій Раді директорів більше жінок, ніж у будь-якій іншій фармацевтичній компанії зі списку “S&P 500": половину нашої команди керівників складають саме жінки.

Працюючи з різноманітними партнерами

Ми проактивно залучаємо в ланцюжок поставок малий бізнес, а також підприємства, що належать меншинам, жінкам, ветеранам, лесбійкам, геям, бісексуалам, трансгендерам (ЛГБТ) та людям з інвалідністю.