Çalışma Alanlarımız

Misyonumuz, daha sağlıklı yarınlar için etkili ilaç ve çözümler üretmektir.

Çalışma alanlarımız

Our three key areas

Kadın sağlığı, biyobenzerler ve temel tedavi ürünleri. Bu üç alan daha iyi ve daha sağlıklı bir gelecek yaratma hedefimizin temelini oluşturuyor.. Kadınların ve sevdiklerinin karşı karşıya kaldığı çeşitli zor koşullar ve hastalıklara yönelik ürünleri. Amacımız, insanlara yaşamları boyunca daha çok seçenek sunmak.

Kadın sağlığı

Sağlık söz konusu olunca kadınların daha fazla seçeneğe ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Hedefimiz, kadınların karşılanmamış ihtiyaçlarına yönelik bir portföy oluşturmak ve kadınlar için daha iyi ve daha sağlıklı bir dünya yaratmak.

Kadınların, daha sağlıklı bir dünya için vazgeçilmez olduğuna inanıyoruz

Motivasyonumuzu, kadınların yaşamları boyunca değişen sağlık ihtiyaçları oluşturuyor. Bu nedenle, hedefimiz kadınlar için önemli olan sorunları ele almak.

Kadınların istediklerine ulaşmasına yardımcı olmayıve kadınları güçlendirip kendileri için doğru olan sağlık kararlarını vermelerini amaçlıyoruz.

Yapılacak daha çok şey olduğunu bildiğimiz için ürün geliştirme kararlarımızı alırken kadınların karşılanmamış ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hareket edeceğiz.

Biyobenzerler

Hastalarımızı önce dinleyerek, tanıyarak ve ihtiyaçlarını anlayarak onlara yardımcı olacağız. Biyobenzer ürün pazarı geliştikçe  biz de gelişiyoruz, hastalarımıza daha fazla seçenek sunarak bu konudaki bağlılığımızı gösteriyoruz.

İhtiyacı olan hastalarına önemli ilaçlarıa erişimini sağlıyoruz.

Hastalara daha fazla tedavi seçeneği sunmak ve biyolojik ajanların yarattığı sağlık masraflarını azaltmak amacıyla biyobenzer ürünler geliştirildi. Biyobenzer ürünlerin kullanımıyla, 2020’den 2024’e dek sağlık sisteminde 104 milyar dolar tasarruf edileeceği tahmin ediliyor.

Biyobenzer nedir?

Biyobenzer ürünlerden önce, biyolojik ajanlar hakkında bilgi sahibi olmak faydalı olacaktır.

Doktorlar, bazı ciddi hastalıkları tedavisinde biyolojik ajan kullanmaktadırır. Eczanenizden aldığınız çoğu ilaç basit molekül yapılarından oluşurken biyolojikajanların yapısında bakteri veya maya gibi canlı organizmalardan elde edilen oldukça karmaşık moleküller bulunur.

Biyobenzer ürün nedir?

Biyobenzer ürünler, biyolojik ajanların bir çeşididir. Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onaylı biyobenzerler, daha önceden FDA tarafından onaylanmış başka bir biyolojik ajana oldukça benzer yapıdadır. Bu nedenle ismi biyobenzerdir.

Bir biyobenzer ürün, referans aldındığı biyolojik ajan ile karşılaştırıldığında güvenlilik, arılık ve etkililik açısından klinik anlamda önemli bir fark olmadığını göstermelidir.

Biyobenzer ürünler jenerik bir ilaç değildir.

Bazı insanlar biyobenzer ürünlerinin jenerik bir ilaç olduğunu düşünür. Jenerik ilaçlarda olduğu gibi biyobenzer ürünler de başka bir ilaca benzer şekilde tasarlanmıştır.

Biyobenzer ürünler hakkında daha fazla bilgi edinin

Temel tedavi ürünleri

Our portfolio of established Temel tedavi ürünlerini içeren portföyümüz çeşitli terapötik alanlarda oldukça eski bir geçmişe sahip.

Çeşitli hastalıktürleri için farklı ilaçlar sağlıyoruz

Our established brands include well-known products across a range of therapeutic areas like respiratory, cardiovascular, dermatology, non-Köklü markalarımız; solunum, kardiyovasküler, dermotoloji, opioid olmayan ağrı gibi çeşitli terapötik alanlarda kaliteli ürünleri içerir.