Çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık

Şirketimizin merkezi

Buraya aitiz

Dünyada görmek istediğimiz değişimin bir parçası olmak için şirketimizdeki çeşitliliğe önem veriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızdan hastalarımıza kadar yaptığımız işin her aşamasında çeşitlilik var. Farklı bakış açılarını desteklediğimizde, tüm dünyada kadın sağlığını iyileştirme görevimizi yerine getirebileceğimize inanıyoruz.

Kariyer

Hem bireysel hem de şirket olarak gelişimi önemsiyoruz

Çalışanlarımızın kendilerini olduğu gibi hissettikleri bir kültür yaratıyoruz. Burada hepimizin kim olduğumuz, ne yaptığımız ve bir şirket olarak nasıl hareket ettiğimiz üzerinde bir etkisi var.

Kariyer

Çalışan yetenek grupları

Çalışan yetenek gruplarımız (ERG) çeşitli ve kapsayıcı bir iş yerini destekleyen çalışanlar tarafından yönetilen ekiplerdir. Her bir grup; çeşitliliğe önem verir, cinsiyet, etnik köken, din, yaşam tarzı veya ilgi alanları gibi farklılıkları kucaklayan kişilerden oluşur.

Cinsiyet eşitliğine önem veririz.

Organon olarak, farklılıklara sahip bir liderlik ekibiyle yola çıkıyor, temsil edilen kadın yüzdesini de sektör standartlarının üstüne çıkarıyoruz Yönetim kurulumuzdaki kadın sayısı herhangi bir S&P 500 sağlık şirketinden daha fazla ve yönetici liderlik ekibimizin yarısını da kadınlar oluşturuyor.

Farklı ortaklarla çalışıyoruz

Farklılıklara önem veriyor, , kökenlerine ve ait oldukları topluluklara bakılmaksızın, küçük ve yeterince temsil edilmeyen ait ticari işletmelerin önünü açmak için aktif rol alıyoruz.