Organon’un İnsan Kaynakları Başkanı Aaron Falcione; en iyi yetenekleri çeken, tüm çalışanların aidiyet duygusuyla hareket ettiği ve Organon’un değerlerini yürekten kabul eden “önce kültür” anlayışına sahip bir şirket kurmaya odaklanmıştır. Temelinde çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık olan şirketimizde Aaron; performans ve değişim yönetimi, yedekleme planlaması, öğrenme ve geliştirme, ücret ve yan hakların dahil olduğu Organon çalışan deneyiminin tüm açılarından sorumlu ve dünya çapında İnsan Kaynakları uzmanlarından oluşan bir ekibe liderlik etmekedir.

En son Aaron, Ticari organizasyon sorumluluğunun üstlendiği görevle Merck’te İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı. Önce şirketin gelişen pazarlarında, ardından Amerika Birleşik Devletleri dışındaki tüm pazarlarda İK’ya liderlik etti. Merck’ten önce Siemens AG’de İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı olarak çalışan Aaron, PricewaterhouseCoopers’ın birleşme ve satın alma hizmetleriyle daha fazla sorumluluk üstlenerek farklı pozisyonlarda görev yaptı.

Maryland Üniversitesinden mezun olan Aaron, Kent State Üniversitesi endüstriyel psikoloji bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır.