Deb Telman Organon’un Genel Danışmanıdır. Bu pozisyonda Kıdemli Genel Danışman olarak hizmet veren Deb, şirketin dünya çapındaki Hukuki İşleri, Uyum ve Küresel Çevre Sağlığı ve Güvenliğinden sorumludur. Organon’un lider bir kadın sağlığı şirketi olmasına yardımcı olacak yüksek etik standartlarının uygulamadaki devamlılığına odaklanmıştır.

Deb, kariyeri boyunca birçok Fortune 500 şirketinde üst düzey roller üstlendi. Bir biyofarmasötik şirketi olan Sorrento Therapeutics’te Deb, 2018’den 2020’ye kadar Kıdemli Başkan Yardımcısı, Genel Danışman ve Şirket Genel Sekreteri olarak görev yaptı. Daha önce Deb, 2015’ten 2018’e kadar çok uluslu bir inşaat teknolojisi ve çözümleri şirketi olan Johnson Controls International’da Başkan Yardımcısı ve Baş Hukuk Müşaviri olarak görev yaptı. Kariyerinin başlarında, AbbVie ile başarılı bir şekilde birleşip daha sonra şirketin ayrılışını yönettiği Abbott Laboratories’de ve The Boeing Company gibi şirketlerde üst düzey hukuki pozisyonlarda çalıştı.

Deb, Haziran 2021’de AtriCure, Inc.’in Yönetim Kurulu’na seçildi. Aynı zamanda, eğitimi ilerletmeye ve daha bilgili ve bağlantılı bir toplum yaratmaya kendini adamış olduğu Chicago Şehir Üniversiteleri (City Colleges of Chicago) ve Chicago Beşeri Bilimler Festivali’nin (Chicago Humanities Festival) Yönetim Kurulu Üyesidir.

Pennsylvania Üniversitesi Matematik bölümünden lisans diplomasını alan Deb, Boston Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim görmüştür.