Наша історія

Ми віримо у краще та здоровіше повсякденне життя для кожної жінки. І ми розуміємо, що жінки є основою здоровішого світу.

"Органон": тут задля її здоров'я

“Органон” – це глобальна фармацевтична компанія, що утворена шляхом відділення від компанії “Мерк” (за межами Сполучених Штатів та Канади відомої як “MSD”), метою якої є постачання важливих лікарських засобів та вирішення медичних питань заради здоровішого майбутнього. Потужною основою для досягнення нашої мети є більш ніж 60 найменувань лікарських засобів та іншої продукції. Ми ведемо діяльність у різних сферах медицини, зокрема фокусуючись на репродуктивному здоров’ї, хворобах серця, дерматології, алергії та астмі.

Ми розповсюджуємо ці важливі методи терапії у всьому світі, надаючи доступ до них у більш ніж 140 країнах. Ми вважаємо, що різноманітність нашого бізнесу забезпечує стійкий розвиток, який дозволяє нам продовжувати інвестувати та розробляти нові ліки і методи терапії, у яких є нагальна потреба.

Ми тут задля її здоров’я.

Наша спільнота

Наша основна мета полягає у пропонуванні рішень у сфері охорони здоров'я, які будуть мати вагомий позитивний вплив на повсякденне життя жінок.

Наша команда становить глобальну багатотисячну спільноту, об’єднану у прагненні підтримувати здоров’я жінок у всьому світі.

Illustration of woman in wheelchair, woman in business attire and man in business attire

Керівництво

Наша команда керівників

Наше керівництво, яке представлене переважно жіночою командою, управляє компанією для покращення здоров’я жінок у всьому світі.

Різноманітність, справедливість та інклюзивність

Ми усі тут

Різноманітність, справедливість та інклюзивність – знаходяться у центрі уваги нашої компанії та всього, що ми робимо

Ми вважаємо, що зусилля з покращення жіночого здоров’я мають вирішальне значення для досягнення здоров’я у всьому світі.

Наша позиція та підходи

Ми прагнемо керувати своїм бізнесом відповідально.

Ми підтримуємо заходи, які відповідають інтересам жінок та пацієнтів, покращують здоров'я населення та сприяють доступу до ліків та методів терапії.

Постачальники

Залучення команди постачальників із різноманітним складом

Ми співпрацюємо з кваліфікованими постачальниками, які допомагають нам у нашому прагненні.