Наша політика та позиції

Ми відкрито та прозоро ділимося нашою позицією і підходами для того, щоб заслужити довіру наших партнерів.

Ми прагнемо вести свій бізнес відповідально по відношенню до усіх.

Ми підтримуємо політику, яка відповідає інтересам жінок та пацієнтів, покращує здоров’я населення та сприяє доступу до ліків та медичних рішень. Ми розробляємо концептуальні підходи у сферах, дотичних до нашого бачення та місії, і прагнемо співпрацювати з тими, хто поділяє наші зусилля щодо покращення життя жінок та їх сімей.

Public policy areas

Добробут жінок

Ми прагнемо просувати гендерну рівність у нашій компанії та у всьому світі. Коли ми покращуємо добробут жінок, ми покращуємо їх життя, а також життя їх сімей та спільнот.

Доступ до охорони здоров’я

Ми працюємо над тим, щоб дати людям можливість жити найкращим чином у всьому світі, пропонуючи інноваційні медичні рішення та забезпечуючи їх доступність для пацієнтів, які того потребують.

Інновації у сфері охорони здоров'я

Інновації – невід ‘ємна частина нашої культури. Ми всіляко підтримуємо курс на інновації в екосистемі охорони здоров’я на користь пацієнтів.

Громадське здоров'я

Ми прагнемо відігравати активну роль у вирішенні багатьох глобальних проблем громадського здоров’я нашого сьогодення, включаючи зростаючу кількість неінфекційних хвороб та забруднення навколишнього середовища.

Прозорість та доброчесність

Наша непохитна відданість етиці та доброчесності відображає нашу сутність, тому ми прозоро залучаємось та ділимось своїми думками щодо багатьох юридичних та регуляторних питань, що стосуються нашої галузі.